Ons team

E-mailadressen en werkdagen:

juf Tineke Rozema: info.gebint@sgperspectief.nl
(directeur) Aanwezig: zie agenda in de nieuwsbrief.

juf Evelien Delhaas: evelien.delhaas@sgperspectief.nl
(intern begeleider) Aanwezig 1 dag in de week.

juf Rolinka Eillert: rolinka.eillert@sgperspectief.nl
(gr. 1/2) Aanwezig op ma, di, wo, do en vr.

juf Alieke Ottevanger: alieke.ottevanger@sgperspectief.nl
(gr. 3/4) Aanwezig op ma en do.

meester Meemme Wever: leerkracht.wever.meemme@sgperspectief.nl
(gr. 3/4) Aanwezig op di, wo en vr.

meester Leon Niestijl: leon.niestijl@sgperspectief.nl
(gr. 5/6 en 7/8) Aanwezig op ma, di, wo, do (om de week) en vr-o.

juf Janieta Johannes: janieta.johannes@sgperspectief.nl
(gr. 5/6) Aanwezig op ma en di.

juf Meriam Kamst: meriam.kamst@sgperspectief.nl
(gr. 7/8) Aanwezig op wo, do en vr.

juf Gea Kruger: gea.kruger@sgperspectief.nl
(onderwijsassistent) Aanwezig op do.

Juffen en meesters

 

juf Tineke, juf Evelien, juf Rolinka, juf Alieke,

meester Meemme, meester Leon,

juf Janieta, juf Meriam en juf Gea

Gediplomeerde specialisten

 

Intern begeleider
Onderwijsassistent
Rekenspecialist
Remedial teacher
Begeleidingsspecialist
Specialist jonge kind

Motorische remedial teaching
juf Bastien Spiegelaar: bastien@spiegelaar.nl
aanwezig op ma-mi.

Logopediste
juf Christa Buerman: christavos@gmail.com
aanwezig op ma.

CBS Het Gebint, een solide basis voor een goede toekomst