Ons team

E-mailadressen en werkdagen:

meester Jan Boels : info.gebint@sgperspectief.nl
(directeur & gr. 7/8) Aanwezig: ma, di, wo en do.

juf Rolinka Eillert: rolinka.eillert@sgperspectief.nl
(gr. 1/2) Aanwezig op ma, di, wo, do.

juf Nienke Voorn : nienke.voorn@sgperspectief.nl
(invalkracht) Aanwezig op ma, di, vr.

meester Michel van der Laan : michel.vanderlaan@sgperspectief.nl
(gr. 5/6) Aanwezig op ma, di, wo, do en vr.

meester Leon Niestijl: leon.niestijl@sgperspectief.nl
(gr. 7/8 en Gymdocent) Aanwezig op ma, di, wo, do en vr.

juf Janieta Johannes: janieta.johannes@sgperspectief.nl
(gr. 5/6) Aanwezig op ma, di en wo.

juf Meriam Kamst: meriam.kamst@sgperspectief.nl
(gr. 3/4) Aanwezig op: wo, do en vr.

juf Gea Kruger: gea.kruger@sgperspectief.nl
(onderwijsassistent) Aanwezig op: di, wo en do

juf Femke Steegstra: ib.gebint@sgperspectief.nl
(kwaliteitscoördinator) Aanwezig op: ma en di

 

Juffen en meesters

 

juf Rolinka, juf Nienke, juf Meriam, meester Michel, juf Janieta, meester Leon, meester Jan, juf Gea en juf Femke, juf Indy, juf Meike, juf Demi.

 

Gediplomeerde specialisten

 

Intern begeleider
Onderwijsassistent
Rekenspecialist
Remedial teacher
Begeleidingsspecialist
Specialist jonge kind
Registerdirecteur RDO
Sociale vaardigheid trainers (Kanjertraining)

Deskundigheid van het Steunpunt van Perspectief

Motorische remedial teaching
juf Bastien Spiegelaar: bastien@spiegelaar.nl
aanwezig op ma-mi.

Logopediste
juf Christa Buerman: christavos@gmail.com
aanwezig op ma.

CBS Het Gebint, een solide basis voor een goede toekomst